Dream Trip Events od Artura i Krzysztofa

new_slide_6
Kartingi WallRav
22 listopada 2016
ln_porsche_40lat_dac5503
Parada Porsche 2014
29 listopada 2016

18 listopada na targach Warsaw Moto Show miała miejsce premiera nowej marki Dream Trip Events, której założycielami są dwaj z pozoru normalni faceci. Zapytacie dlaczego z pozoru normalni? Bo na zdjęciach na takich wyglądają 🙂 Ale niech was nie zmylą pozory, bo szykuje się całkiem ciekawy team.

Skąd o tym wiem? To proste. To tak, jakby połączyć hulajnogę z silnikiem spalinowym – będzie odjazdowa zabawa. Tak właśnie się to ma w przypadku tych dwóch facetów. Artur ma już spore doświadczenie w prowadzeniu podobnych eventów, bo nabył je u boku samego Petera Terstroma w Gran Turismo. Jak wiadomo, Gran Turismo to już marka znana na świecie, a imprezy przez nich organizowane są na wysokim poziomie i z każdym rokiem przyciągają coraz to większą rzeszę fanów motoryzacji. Trudno się dziwić, ponieważ takich imprez jest bardzo mało, a właściciele sportowych samochodów kochają takie męskie spotkania w gronie swoich zabawek. Więc nie ma się czego obawiać w stosunku co do Artura, bo on jest jak dobry uczeń, który przerósł właśnie swojego mistrza 🙂 Głowa pełna ciekawych pomysłów, które już nie może się doczekać, żeby wdrożyć w życie.

dsc_0244

Co do Krzysztofa, ten facet zna doskonale definicje słowa adrenalina! Od wielu już lat obcuje on z szybkimi samochodami i torami wyścigowymi. Mówi się o nim w TVN Turbo, że zwiedził tych torów w swoim życiu niemało. Lepszego duetu niż ta dwójka nie można sobie raczej wymarzyć. Miałem okazję porozmawiać z nimi w trakcie Warsaw Motor Show i wyczuwam wyraźnie, że drzemie w nich wielki potencjał. Wszystko ma być na najwyższym poziomie, podkreślali zgodnie Krzysiek i Artur. Dobrali się niemal idealnie i uzupełniają się w każdym calu. Co ważne, oboje mieli sporo kontaktu w swoim życiu z szybkimi samochodami i ciekawymi eventami motoryzacyjnymi. Powiem nieskromnie, że ta dwójka jest już skazana na sukces.

dsc_0359

Zawsze uważałem, że brakowało w naszym kraju takiej marki jak DTE, naszej krajowej, która będzie organizować Podróże Marzeń dla pasjonatów motoryzacji na najwyższym poziomie. Wpasowali się panowie idealnie w tę niszę. Jako ciekawostkę dodam, że pomysł ten powstał właśnie z pasji do motoryzacji i podróży tych dwóch kumpli. Chyba nie może być już lepiej, niż duetu dwóch facetów, który tworzy coś z pasji. Rozumiecie już teraz, że ta dwójka ma szanse zajść bardzo daleko. Mają bardzo oryginalne pomysły, więc nudą raczej nie będzie powiewało i zapewne każdy z was znajdzie coś dla siebie. Co strasznie mi się spodobało, to to, że wybierają bardzo ciekawe i malownicze miejsca w całej Europie i łączą je z torami wyścigowymi. Zapowiada się bardzo obiecująco i ciekawie. Wiem, że w niektórych tych miejscach już na pewno kiedyś byliście, ale to ich zadaniem jest pokazać wam wszystko z jeszcze lepszej i ciekawszej strony.

Można być trzy i cztery razy w Paryżu i za każdym razem odkrywać go na nowo. Ważna jest też atmosfera na takim wyjeździe, a tak naprawdę, to organizatorzy ją tworzą, a tego nie brakowało na stoisku Dream Trip Events. Atmosfera była fantastyczna. Miło było patrzeć, jak każdy zwiedzający mógł swobodnie porozmawiać z Arturem czy też z Krzyśkiem. Uśmiech na twarzach ludzi mówił wszystko. Wierzę, że DTE pokaże wam nowe oblicze Podróży Marzeń i na pewno odkryjecie z nimi ciekawe miejsca. A wspomnienia, które przywieziecie ze sobą, zapamiętacie do końca życia. Bardzo mocno kibicuję tej dwójce i wierzę, że staną na wysokości zadania, żeby wasze marzenia stały się rzeczywistością. Czekam już z niecierpliwością na relacje zdjęciową i filmową z pierwszej ich wyprawy. Ale kto wie, może sam ją zrobię jako uczestnik haha. Zapraszam też do odwiedzenia strony www.dreamtripevents.com, na której na pewno dowiecie się wszystkiego o planowanych eventach.

dsc_0912 dsc_0491 dsc_0476 dsc_0474 dsc_0490 dsc_0483 dsc_0348 dsc_0274

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *